Ana Menü
Saat & Takvim

Hava Durumu-Piyasalar

Artvin İçin Hava Durumu

Hava Yolu Firmaları

Gazete Başlıkları
Önemli Linkler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIN MESAJI


Borçka Ticaret ve Sanayi Odası; her zaman bir öncekinden daha etkin ve kaliteli hizmet vermeye çalışan, sadece kendi üyelerine değil ilçemiz  genelindeki tüm ticaret erbaplarını ayırmaksızın hizmet veren ve tüm ticaret erbaplarının menfaatleri doğrultusunda hareket eden bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

 Üyelerimizin istek ve problemlerini tespit ve neticelendirmede yeni teknolojik imkanları devreye sokarak rahat ve uygun ortamda daha etkin, hızlı ve kaliteli hizmet vermek, bölgemizin kalkınmasına dışa açılmasına yönelik çalışmalar ve projeler üretmek, Odayı iş dünyası hakkında danışman bir kurum haline getirmek, mesleki konularda üyelerimizi bilinçlendirmeye yönelik toplantı ve seminerler düzenlemek. Bölgemizin sosyal ve kültürel alanda kalkınmasına yönelik çalışmalara destek vermek.

Borçka Ticaret ve Sanayi Odası; gerek idari yapısı ve personel kadrosuyla, gerekse odamız üyeleri ve ilçemiz ticaret erbaplarının destekleri ile her zaman Borçka ve Murgul ilçelerinin yanında olmaya devam edecektir...

   Eşref MERTTÜRK      
Yönetim Kurulu Başkanı